MOVENESS BY ZLIL CHEN

נעים מאוד

אני צליל בן עמי חן,

מקימת Moveness המרחב הוירטואלי
שילווה אותך להיפטר מהכאב ולהרגיש טוב בגוף שלך.

אני פיזיותרפיסטית מוסמכת בוגרת תואר שני מאוניברסיטת תל אביב, מורה ליוגה ומרצה בקורסים מקצועיים ולחברות וארגונים. בעלת קליניקה וסטודיו ברמת גן.

הקמתי את Moveness מתוך אמונה שכל אחד יכול לחזור לחיות חיים ללא כאב כל עוד יבחר את המטפל הנכון, הליווי הנכון לתהליך ומסלול המשך שיוכל לדבוק בו.

מה תוכל למצוא כאן?

איך הגעתי לזה?

אם נלך ממש אחורה בזמן בצבא שירתתי בחיל הרפואה, הייתי מדריכת חוליה פיקודית מה שאומר שעברתי בין בסיסים ומוצבים והדרכתי את הצוות הרפואי איך לפעול בזמן אירוע רב נפגעים. זה היה תפקיד מטורף שדרש המון ובעיקר בזכותו הבנתי שנושא הרפואה מלהיב ומרתק אותי ובמיוחד להעביר אותו הלאה ולהשפיע על אחרים זה הייעוד שלי.

משם עברתי עוד דרך ארוכה שכללה תואר ראשון מפרך בפיזיותרפיה באוניברסיטת תל אביב.. ותואר שני מעמיק, עשרות קורסים מקצועיים ביניהם: פציעות ספורט, מאליגן, דיקור מערבי, חבישות ועוד..
עברתי קורס מורים ליוגה במסלול ארוך והתחלתי ללמד אשטנגה, ויניאסה ויוגה טיפולית.
כבר מתחילת הדרך שלי בתחום הרגשתי נלהבת ומלאת מוטיבציה, עבדתי במכוני פיזיותרפיה הגדולים והשווים בארץ, אלה שמטפלים בספורטאי עלית ובנבחרות. ליוויתי בעצמי קבוצת כדורסל בליגת על נשים.

האהבה שלי לטיפול רק הלכה וגברה כל הזמן הזה יד ביד עם היוגה שהיא עמוד תווך בחיי.לימדתי יוגה בסטודיויים, במכוני פיזיותרפיה ובחברות היי-טק גדולות. הייתי all over אבל בקטע טוב! פגשתי עשרות אנשים כל שבוע, טיפלתי הדרכתי לימדתי נסחפתי וסחפתי אחריי ונהנתי מכל רגע!

הנטייה הטבעית שלי והשילוב בין עולמות הפיזיותרפיה והיוגה גרמו לי ליצור את היוגה הטיפולית, כזו שנותנת מענה לאנשים כאובים שלא סומכים על כל מורה וצריכים התאמה מיוחדת לכאבים ולפציעות שלהם.

כשפתחתי את הקליניקה-סטודיו שלי הבנתי את הערך המטורף שאני יכולה לתת למטופלים במקום שהוא שלי ומאפשר לי לשלב את כל העולמות ולהביא את הטיפול כמו שאני מאמינה שהוא צריך להיות! לא כמו סרט נע.. לא טיפול כמו של כולם ולא סדרות ארוכות וחסרות טעם… מבלי להתאמץ אנשים התחילו להגיע אליי מכל מקום והרגישו ביטחון בידיים שלי.

טיפול מבחינתי הוא הרבה יותר מעיסוי, דיקור או תרגיל. זה מכלול שלם, זה להבין את הסיפור שאתה מספר לי ולחבר את כל הנקודות, לייצר איזה מסע משותף שלוקח אותך חזרה לחיים שאתה רוצה, לאהבות שלך. אני רואה את התפקיד שלי משמעותי ביותר בתהליך הזה וקוצרת את הפרות יחד עם המטופלים פעם אחר פעם.

צליל בן עמי חן

הרצון שלי להשפיע על ה-wellbeing של אנשים סביבי רק הולך וגדל, 
הרצון הבוער ללמד אנשים לזוז, לנשום ולחיות בגוף בריא תנועתי וחיוני
 רק הולך ומתעצם.
אני מצליחה לחבר אליי אנשים שלא תרגלו יוגה מעולם, אנשים שלא אוהבים לזוז.
מצליחה לטפל בכאב של אנשים שכבר לא חשבו שזה אפשרי והשלימו עם המצב.

ומתוך השליחות הזו פתחתי את המרחב הוירטואלי הזה MOVENESS,
כדי שזמן ומקום לא יהוו מכשול.
מרחב שמשלב פיזיותרפיה, יוגה, ותודעה.
שיאפשר לי להגיע ליותר אנשים ולעזור להם!

לתת לעוד אנשים מסגרת בה יוכלו לנוע ולטפל בעצמם בחופשיות ובבטחה!

אז אם עוד לא מצאת את הטיפול עבורך והכאב לא עובר
אני כאן בדיוק בשבילך!
כי מגיע לך להרגיש אחרת!

להרגיש טוב בגוף שלך במרחק לחיצה על כפתור!

איך אני לעזור לך?

נגישות

מתנה במיוחד בשבילך

סשן איתי לשיפור היציבה

ימים
שעות
דקות

אנשים עסוקים שעובדים כל היום בישיבה מול המחשב וסובלים מכאבי גב או צוואר הדרכה פרקטית ללא עלות

להגיד bye bye לכאב!

הירשמו להדרכה הקרובה!

כדי לתפוס מקום בהדרכה מלאו פרטים כאן